Bezpłatny webinar Tomasza Zalasa “Żeby mi się tak chciało… – skąd czerpać siłę i wytrwałość do pracy i nie tylko”

Dla wielu ludzi praca w pewnym momencie staje się pułapki,  z której trudno znaleźć wyjście. Zmęczenie, wypalenie, brak satysfakcji… Jak odzyskać energię do działania, radość i poczucie spełnienia w pracy? Doświadczenia wielu ludzi pokazują, że to co się sprawdza to strategia małych kroków – spokojne i uważne przyjrzenie się sytuacji, nawiązanie kontaktu ze swoimi głębokimi pragnieniami i wypracowanie prostych nawyków powodujących duże zmiany. Tych samych nawyków, dzięki którym najskuteczniejsi ludzie uzyskują ponadprzecietne rezultaty.

Jak to zrobić? Co może pomóc? Co jest potrzebne?

Na te i wiele innych pytań odpowie podczas bezpłatnego webinaru na żywo Tomasz Zalas – coach, terapeuta i doradca biznesowy, a także nauczyciel mindfulness.

Startujemy w czwartek 11 stycznia o godz. 20.00

Dołącz do nas na żywo i dowiedz się:

  • jakie jest źródło głębokiej motywacji, do którego możesz sięgać zawsze kiedy tego potrzebujesz,
  • jaki jest związek pomiędzy stresem a odwagą, wytrwałością, pomysłowością i 3 innymi supermocami, od których zależą nasze życiowe sukcesy,
  • co możesz zrobić, jeśli Twoja praca jest dla Ciebie ciężarem, źródłem frustracji lub przykrości,
  • jak odzyskać dawny zapał do działania,
  • co możesz robić samodzielnie na co dzień, żeby nie tylko czerpać radość ze swojej pracy, ale także odnosić sukcesy i zarabiać pieniądze


Webinar poprowadzi Tomasz Zalas – psycholog, Trener, Terapeuta, członek zespołu Instytutu Psychoimmunologii IPSI i brytyjskiego Mindfulness Association. Absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (Ekonomista), Uniwersytetu SWPS (Psycholog), Collegium Civitas (Trener-Coach), Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Terapeuta TSR). Od 17 lat praktykuje Zen (stypendysta Rochester Zen Center i Windhorse Zen Community).

W swojej pracy koncentruje się na pomaganiu ludziom i organizacjom w rozwijaniu ich pełnego potencjału poprzez rozwój samoświadomości i wypracowywanie pozytywnych nawyków i umiejętności.

Specjalizuje się w prowadzeniu treningów Uważności (Mindfulness) metodą MBLC, redukcji stresu metodą 8xO oraz umiejętności psychospołecznych (asertywność, komunikacja, praca zespołowa).

Posiada doświadczenie w biznesie – pierwotnie jako Specjalista w działach doradztwa biznesowego i audytu (PricewaterhouseCoopers i w grupie MCI Management) oraz jako psycholog – trener w licznych szkoleniach z zakresu uważności, zarządzania energią życiową oraz rozwijania inteligencji emocjonalnej.

Uczestniczył w wielu projektach aktywizacji zawodowej osób młodych i bezrobotnych (szkolenia, poradnictwo psychologiczne, doradztwo zawodowe).

Pracuje indywidualnie z klientami prowadząc Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i Coaching antystresowy 8xO (pod stałą superwizją Wojciecha Eichelbergera oraz Kathy White-Webster).

Prywatnie mąż i tata 5-letniego synka. Pasjonuje się czytaniem książek, bieganiem i medytacją.

Facebook
Facebook
Instagram
X