Sylwia Buczak

Instruktor relaksacji i jogi, trener

Doświadczona manager marketingu i sprzedaży od kilkunastu lat działająca aktywnie w biznesie. Studiowała stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Zarzadzanie i Marketing w Akademii Leona Koźmińskiego. Absolwentka studiów „Relaksacja i Joga” na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pasjonatka zdrowego stylu życia i holistycznego podejścia do zdrowia. W trakcie studiów oraz uczestnicząc w warsztatach w Polsce i Indiach zgłębiała różne aspekty jogi, techniki relaksacyjne, medytację, techniki oddechowe oraz ajurvedę. Poznając ich dobroczynne działanie w redukcji stresu i poprawie zdrowia i jakości życia, inspiruje do ich stosowania organizując warsztaty, projekty i kampanie społeczne.

Asia Janina Dyrkacz

Coach Medytacji, Doradca ds. uzależnień, modelka

Uznana za jedną ze 100 kobiet tworzących zmianę przez magazyn Today’s Chicago Woman. Założycielka Fundacji Models Against Addictions, twórczyni projektu „Un-dependent”.  Studiowała i praktykowała wschodnie techniki leczenia oraz medytacji, m.in. Vipassanę i Jogę Kundalini. Jej misją jest zniesienie stygmatyzacji uzależnień i zwiększenie świadomości społeczeństwa o mechanizmach, zależnościach i zachowaniach powodujących uzależnienia oraz propagowanie jogi i medytacji jako skutecznego wsparcia osób uzależnionych. Karierę modelki rozpoczęła w Nowym Jorku występując na łamach gazet Marie Claire, Oprah Magazine i More Magazine, wielokrotnie gościła na wybiegach Hermes w Paryżu, występowała w wielu reklamach komercyjnych.

Małgorzata Szczepańska

Socjolog, fotograf, trener

Pracowała w mediach jako dziennikarka. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim oraz fotografię w Związku Polskich Artystów Fotografików. Uczestniczka wielu wystaw fotograficznych. Umiejętności i doświadczenie w pracy z ludźmi zdobyła pracując w obszarach PR oraz HR. Zajmowała się zarządzaniem procesowym i tworzeniem procedur oraz standardów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi dla jednej z największych instytucji  publicznych w Polsce. Jest pasjonatką i promotorką zdrowego odżywiania i stylu życia. Od 5 lat regularnie ćwiczy jogę i medytuje. Jej życiowym celem jest promowanie, rozpowszechnianie i szkolenie z technik prowadzących do eliminacji stresu i podnoszenia jakości życia. Praca z ludźmi daje jej ogromną radość i satysfakcję.