Współczesnej, zajętej i zestresowanej kobiecie łatwo zatracić się w byciu żoną, mamą, dziewczyną, szefową, siostrą, babcią, córką… Łatwo zapomnieć o sobie i czasie dla siebie. W codziennym dbaniu o wszystko i wszystkich często nie wystarcza czasu na to, żeby poświęcić sobie chwilę uwagi, zatrzymać się, odpocząć i zaopiekować się sobą. Brzmi znajomo?
Może jesteś teraz na zakręcie swego życia zastanawiając się co dalej…A może jesteś spełnioną i szczęśliwą kobietą…Gdziekolwiek jesteś – przyjdź i spotkaj się z innymi kobietami, które chcą o siebie zadbać, chcą się rozwijać, chcą się dzielić, chcą coś zmienić na lepsze, albo po prostu chcą pobyć w gronie innych inspirujących kobiet i zwyczajnie odpocząć.

Przygotowałyśmy dla ciebie:
• przestrzeń, w której spotkasz się sama ze sobą i innymi inspirującymi kobietami
• wyciszenie i relaks od codziennej gonitwy i stresu
• inspirujące ćwiczenia relaksacyjno-oddechowe

Wychodząc naprzeciw prośbom i potrzebom współczesnych zabieganych dziewczyn i kobiet startujemy z nowym projektem cyklu spotkań dla kobiet “InspirujeMY”.

W cyklu potkań przewidujemy m.in. warsztaty rozwojowe poświęcone sferze psychiki, emocji, ciała i ducha, warsztat automasażu i przygotowania naturalnego olejku do ciała, sesję malarstwa intuicyjnego, koncert muzyki wysokowibracyjnej, spotkanie z tańcem intuicyjnym i śpiewem intuicyjnym, spotkania poświęcone naturalnej pielęgnacji i zdrowemu odżywianiu, mini warsztat z psychodietetykiem, spotkanie poświęcone mięśniom dna miednicy, serię spotkań z inspirującymi kobietami i wiele innych ciekawych warsztatów i wydarzeń.
Dołącz do nas! Bądź z nami na Facebooku i zapisz się do newslettera, aby otrzymywać informacje o projekcie “InspirujeMY” i spotkaniach z cyklu”.