Korzyści z metody Transformational Breath®

Kiedy zmieniamy sposób oddychania, nasz świat także się zmienia. Odnajdujemy więcej spokoju i radości w każdej chwili, a nasze życie zaczyna się poprawiać w każdym aspekcie.

 

Polepsz swoje zdrowie od środka

Ograniczające wzorce oddychania wspierają defensywne mechanizmy podświadomości takie jak „chowanie głęboko” nieprzyjemnych emocji. Takie niezdrowe wzorce oddychania są często efektem wcześniejszych prób radzenia sobie z traumatycznymi pod względem emocjonalnym lub fizycznym wydarzeniami, tak dawnymi jak np. trauma narodzin. Gdy emocje nie są wyrażane, wówczas są świadomie wypierane lub podświadomie stłumione, np. przechowywane w umyśle i ciele jako chroniczne napięcie. Objawienie się niewyrażonych uczuć czy emocji jako bólu lub choroby jest nieuniknione. Jako że uczucia są rodzajem energii, która nie może być zniszczona (jak udowodnił Einstein wiele lat temu), ale może tylko zmieniać kształt, to jest naszą odpowiedzialnością zmienić tę energię zanim spowoduje chorobę w naszym ciele i umyśle.

Żyj w dostatku

Oddychanie jest jednym z nieświadomych, metabolicznych procesów, który staje się świadomy, gdy tylko zdecydujemy się nad nim zapanować. To wyjaśnia dlaczego Transformational Breath® ostatecznie prowadzi do obrazowego doświadczenia współtworzenia naszego życia w sposób świadomy, zamiast bycia efektem przypadkowych myśli i wydarzeń. Możemy wybrać, czy chcemy być skazani na łaskę naszego życia czy chcemy mieć nad nim kontrolę. Gdy tylko przejmiemy stery, wówczas tworzenie dostatku jest tak proste, jak jego otrzymywanie. Często brak dostatku jest rezultatem wiary w „nie jestem zbyt dobry” lub „nie zasługuję na to”. Transformational Breath® pozwala pozbyć się tych ograniczających przekonań – zaczynamy zauważać i eliminować zachowania skierowane przeciwko sobie samym.

Ulecz swoje związki

Czy byłeś kiedykolwiek w związku z kimś, kto zawsze chciał kontrolować twoje zachowanie, myślenie, życie? Większość ludzi uważa, że tylko władza nad innymi pozwala na bycie kochanym. Są przekonani, że dzięki temu mogą się poczuć bezpiecznie, np. poczuć się potrzebni, chciani, pożądani. Transformujący oddech wprowadza całkowicie nowe postrzeganie związków, ponieważ ułatwia obrazowy, niepodważalny poziom komunikacji z Duszą.

Buduj siłę na wszystkich poziomach

Najlepsi sportowcy nie osiągaliby swoich wyników bez rozumienia jak ważne jest pełne przeponowe oddychanie. Gdy tylko stają się tego świadomi, muszą opanować oddychanie jako swoje główne narzędzie. Dzięki temu ich umysł jest skupiony, ciało pełne energii, a mięśnie pełne siły. Wzmacnia się także skupienie, wydajność i wytrzymałość.

Zwiększ poziom energii i zniweluj stres

Czy czujesz się czasem sfrustrowany, bo nie masz siły na wszystkie te rzeczy, które chciałbyś robić? Zwiększając poziom tlenu w krwiobiegu zwiększasz energię dostępną dla twojego umysłu i ciała. 70% naszej energii pochodzi z oddychania. Sesje Transformującego Oddechu napełniają cię energią wraz z natychmiastowym, ogromnym napływem tlenu. Co więcej, twój organizm (mięśnie, tkanka płucna, nawyki) uczy się na nowo oddychać i nabierać więcej tlenu w stresujących sytuacjach zamiast posługiwać się lękiem jako reakcją na zagrożenie.

Judith Kravitz – twórczyni metody Transformational Breath®

Warsztaty Transformational Breath® już w czerwcu w Polsce!!! 

Więcej info: www.warsztatytb.pl

Facebook
Facebook
Instagram
X