Czym jest Transformational Breath® (Transformujący Oddech)?

Transformujący Oddech (Transformational Breath®) to wzmacniający i głęboko uzdrawiający proces, który powoduje wielkie zmiany w życiu człowieka. Ta dynamiczna i wpływowa technika posługuje się wysoko wibrującą energią wytworzoną przez określony sposób oddychania. Transformujący oddech pozwala nam lepiej oddychać, mieć więcej energii, poczuć w sobie spokój i miłość, a w końcu osiągnąć wyższe poziomy świadomości samego siebie.

Jako założycielka Fundacji Transformującego Oddechu (Transformational Breath Foundation) oraz współtwórca metody Transformational Breath®, spędziłam 30 lat pracując z oddechem. Po oddychaniu z dziesiątkami tysięcy ludzi przez ponad setki tysięcy sesji (indywidualnych i grupowych), stało się dla mnie jasne w jaki sposób transformacja oddechem może wspomóc zdrowie, dobre samopoczucie oraz głęboką satysfakcję z życia.

Jak działa Transformational Breath®? Ruch zmieniający życie w Transformującym oddechu polega na wytworzeniu efektu naładowania na poziomie komórek w naszym elektromagnetycznym obszarze. Efekt naładowania głosi, że gdy dwie rzeczy wibrujące w różnej częstotliwości się połączą, to wibracja o niższej częstotliwości automatycznie podniesie się do poziomu wyższej częstotliwości. Poprzez wdychanie dużych ilości tlenu o wysokiej wibracji do poprzednio zamkniętych miejsc w naszym układzie oddechowym, dostaje się on do ciężkich struktur o niskiej wibracji (takie jak dawne emocje, traumy i fizyczne choroby) i uwalnia od nich organizm podwyższając je do wyższych wibracji. To dlatego czujesz się lekki i oczyszczony po zanurzeniu w energii o wysokiej wibracji, którą zapewnia technika Transformational Breath®.

Istnieją trzy różne poziomy Transformational Breath®. Pierwszy poziom jest związany z fizycznymi procesami oddychania, czyli po prostu jest nauką oddychania w bardziej efektywny i prosty sposób. Większość osób używa zaledwie mały procent swoich możliwości oddechowych z powodu zamkniętego i ograniczonego sposobu oddychania. Celem tego głębokiego, w pełni przeponowego i permanentnego oddychania jest użycie całego układu oddechowego oraz zmaksymalizowanie wydolności oddechowej. Dzięki metodzie Transformational Breath® wiemy, że ilość powietrza wdychanego jest bezpośrednio związana z ilością dobra, które możemy przyjąć w naszym życiu. W miarę jak otwieramy i rozszerzamy nasze oddychanie, nie tyko mamy więcej energii i wspieramy naturalne zdolności lecznicze naszego ciała, ale również polepszamy naszą zdolność do przyjmowania i przeżywania pozytywnych doświadczeń. Gdy nasz oddech jest otwarty i płynny, jesteśmy w zgodzie z naszym ciałem.

Drugi poziom Transformującego oddechu polega na odrzuceniu przede wszystkim głównych powodów przez które zamykamy nasze oddychanie. Ten poziom pozwala efektywnie uleczyć traumy oraz negatywne myślenie w podświadomości. Obejmuje ono chociażby dawne, stłumione emocje (często nazwane wyparciem), negatywne przekonania, dawne wspomnienia magazynowane na poziomie komórek. Jednym z podstawowych sposobów na trzymanie tych rzeczy „zamkniętych” w podświadomości jest wyłączenie się i kontrowanie naszego oddechu. Możemy ten proces odwrócić poprzez oddychanie do zamkniętych obszarów i otwarcie się tam, gdzie wstrzymujemy oddech. Gdy dawne emocje, myśli i wspomnienia wynurzą się, kontynuujemy oddychanie do nich i łatwo dołączą do wyższej energii. Gdy te stłumione energie zostaną uwolnione, zachowania ograniczające i skierowane przeciwko samemu sobie znikną, a pojawi się nasze prawdziwe, pełne i doskonałe ja.

Transformational Breath efektywnie przyłącza i leczy główne obszary dysfunkcji takie jak trauma narodzin i z dzieciństwa, problemy z rodzicami, podświadome pragnienie śmierci oraz wszelkie negatywne myśli z podświadomości. Transformujący oddech jest najbardziej efektywnym i radosnym środkiem oczyszczenia podświadomości, jaki obecnie istnieje!

Gdy niższa ze świadomości zaczyna się otwierać i oczyszczać, tworzy się przejście do wyższej świadomości, która jest poziomem świadomości duchowej. Trzeci poziom Transformującego oddechu pozwala na świadome połączenie się z wyższymi aspektami naszego ja. Czasami na poziomie trzecim ludzie doznają mistycznych doświadczeń lub wizji, gdy stają się świadomi innych wymiarów rzeczywistości. Wielu z nich wkracza w głęboki, medytacyjny stan oraz otrzymuje przewodnictwo i wgląd w swoje życie.

Wszystkie trzy poziomy Transformującego oddechu są obecne na każdej sesji. Czas poświęcony na każdy poziom zależy od indywidualnych potrzeb. Pewne jest to, że za każdym razem, gdy dokonamy Transformującego oddechu, stajemy się lżejsi, oczyszczeni i stale podnosimy częstotliwość naszej wibracji.

Metoda Transformational Breath® skupia się raczej na energiach i stanach, które chcesz utworzyć, niż na wzorcach, które usiłujesz uwolnić. Użycie tej świadomej intencji wraz z zapewnieniami, dłońmi, dźwiękiem i wezwaniem składają się na bardziej efektywne i kompletne postanowienie. Metoda Transformational Breath® jest wyjątkowa i rewolucyjna w kontrolowanym oddychaniu.

Judith Kravitz – twórczyni metody Transformational Breath®

Warsztaty Transformational Breath® już w czerwcu w Polsce!!! 

Więcej info: www.warsztatytb.pl

 

 

Facebook
Facebook
Instagram
X