7LEVELS to marka organicznej odzieży i sklep online www.7levels.pl stworzony przez Fundację Life Change, z których dochód jest przeznaczony na finansowanie programów i kampani społecznych.

Ideą marki 7LEVELS jest stworzenie linii ubrań z przyjaznych dla środowiska, organicznych dzianin produkowanych w Polsce. Ubrania 7LEVELS są zaprojektowane tak, aby czuć się w nich wygodnie i komfortowo – jak w drugiej skórze. Odpowiednią kolorystykę i wzory graficzne dobieramy i opracowujemy z największą starannością, dlatego oddziałują one pozytywnie na energetykę i samopoczucie człowieka.

W sklepie online www.7levels.pl dystrybuujemy oprócz marki własnej, inne ciekawe marki organicznej odzieży z naturalnych dzianin oraz biżuterię wykonaną z naturalnych kamieni.

Wierzymy, że to co nosimy podobnie jak to co jemy ma duży wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Dlatego zależy nam, aby oferowane przez nas produkty były jak najbardziej naturalne i wyprodukowane z poszanowaniem człowieka i natury.

Zgodnie z koncepcją 7LEVELS – 7 Poziomów Istnienia – chcemy inspirować do szerszego, głębszego spojrzenia na człowieka i naturę oraz do świadomego życia. Dlatego zyski ze sprzedaży naszych produktów są przeznaczane na działalność statutową Fundacji Life Change, która prowadzi projekty rozwojowe i kampanie społeczne propagujące techniki relaksacyjne jako skuteczne narzędzie uwalniające od stresu, zapewniające zdrowie i dobre samopoczucie.

Zachęcamy do podejmowania świadomych wyborów konsumenckich, które mają znaczenie dla nas i dla naszej planety.