Mniej stresu to więcej szczęścia, więcej zdrowia, więcej równowagi, więcej sukcesu, więcej spełnienia, więcej relaksu, więcej radości. Mniej stresu to szczęśliwsze i pełniejsze życie!
Projekt inicjuje kampanię społeczną promującą zmianę w sposobie myślenia o stresie oraz profilaktykę stresu poprzez pielęgnowanie równowagi wewnętrznej, work life balance i zdrowy styl życia. W trakcie trwania projektu w portalu Strefarozwoju.pl przedstawimy serię webinarów – internetowych spotkań na żywo z ekspertami w dziedzinie zarządzania stresem, mindfulness, komunikacji interpersonalnej i rozwoju osobistego.
W ramach projektu mniej stresu Fundacja Life Change przeprowadzi w Warszawie cykl zajęć z łagodnej jogi i technik relaksacyjnych oraz serię spotkań poświęconych zagadnieniom związanym ze stresem i poszukiwaniem harmonii wewnętrznej.
Dołącz do nas i dowiedz się jak oswoić stres i żyć pełnią życia.

W projekcie udział wezmą między innymi:

dr Lidia D. Czarkowska – Psycholog, socjolog, antropolog kulturowy; coach, superwizor, trener i konsultant. Wieloletni dyrektor Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii im. Leona Koźmieńskiego, kierownik studiów podyplomowych: Coaching profesjonalny oraz Mentoring, Adiunkt w Katedrze Nauk Społecznych Akademii Leona Koźmińskiego. Autorka książek: Antropologia ekonomiczna i Nowy Profesjonalizm oraz licznych artykułów i redaktor 7 książek dot. coachingu. Prowadzi zajęcia na studiach MBA oraz coachingi a także indywidualne programy rozwojowe dla TOP-managementu i profesjonalistów. Jej pasją jest psychoneuroimmunologia – wspiera osoby chore na nowotwory i choroby autoimmunologiczne w procesie zdrowienia. Kocha Tatry i taniec intuicyjny.

Kåre Landfald – twórca zen coachingu. Od 1997 roku jest konsultantem, coachem i trenerem rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach. Wcześniej angażował się w działania w obszarze stosunków międzynarodowych, pracował m.in. dla ONZ i norweskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Patrycja Załug – certyfikowany coach pewności siebie, autorka książek „100 pomysłów jak być dla siebie dobrą”, “Codziennie Pewna Siebie” i “Liderki” , współwłaścicielka Akademii Kobiet Sukcesu, w Radio Kolor współprowadzi audycję „Liderki Uśmiechu”. Zgromadziła już ponad 20 000 kobiet wokół idei wzmacniania prawdziwej wewnętrznej pewności siebie – bycia dla siebie dobrą.

Marta Obrycka – certyfikowany Zen Coach oraz dyplomowany Coach Profesjonalny. Absolwentka Socjologii i Zarządzania. Ukończyła także Komunikację Społeczną i PR. Przez 5 lat współtworzyła Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od wielu lat jestem zafascynowana możliwościami, jakie daje coaching. Z pasją prowadzi warsztaty oraz indywidualne sesje coachingowe, przede wszystkim w oparciu o Zen Coaching. Prowadzi także Medytacje Aktywne Osho. Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją moc i drogę do radosnego spokoju i harmonii.

Michał Godlewski – ekspert w dziedzinie psychologii oddechu, trener biznesu, coach, mówca konferencyjny, założyciel Instytutu Oddechu, popularyzator świadomego oddychania. Przeprowadził ponad dwa tysiące godzin szkoleń dla trenerów i coachów, a także ponad 500 godzin indywidualnych superwizji. Ma za sobą 20-letnią sportową karierę taneczną. Ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz m.in. dwuletnią szkołę analitycznej pracy z oddechem, dialogu z głosem i terapii systemowej prowadzoną przez dr psychologii Joy Manné i mistrzowski kurs ustawień systemowych organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej. Posiada licencję trenerską Coaching Clinic.

W ramach projektu Mniej Stresu Fundacja Life Change przeprowadzi w Warszawie cykl zajęć z łagodnej jogi i technik relaksacyjnych oraz serię spotkań poświęconych zagadnieniom związanym ze stresem i poszukiwaniem harmonii wewnętrznej.

Projekt Mniej Stresu to:

  • artykuły poradnikowe na stronie Life Change
  • bezpłatny dostęp do nagrań webinarów oraz kursów online
  • możliwość bezpłatnego udziału w webinarach na żywo


Dołącz do nas i dowiedz się jak oswoić stres i żyć pełnią życia.